SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

[GC 2014] WWE2K15’in Oynanış Videosu Sızdı!

WWE 2K15

Daha önceki haberlerimizde bu yıl seriyi eline alan 2K Sports’un kollarını hiç olmadığı kadar sıyırarak bizlere en iyi WWE oyununu sergilemek için özenle çalıştıklarını belirtmiştik. An itibariyle Gamescom’a katılan bir oyuncu tarafından oynanış görüntüleri sızdırılan WWE 2K15’in videosu 2K’in çabalarını kanıtladı!

Sızılan görüntüden gözlemlediğimiz kadarıyla şu ana kadar dinamik ve doğal güreş müsabakası atmosferini ön plana taşıyan başka bir WWE oyunu görülmediği açıkça belli oluyor. İlk olarak Randy Orton’un ringe gelirken yüzdeki mimik animasyonunun gerçekçiliği dikkat çekiyor. Ardından sanki tipik bir WWE maçı izlermiş gibi bir hisse kapılarak oyuncuları, özellikle de WWE hayranlarını şaşırtıyor. Cesaro ve Orton kapışma anında darbe yedikleri zaman eski oyunlardaki gibi birden yerden kalkmayarak gayet normal tepkiler vererek güreşe devam ediyor. Kapma animasyonlarının yeniliği dışında fazla bir detay gözükmüyor. Bir de sanıyoruz oynanışta can barına benzer yeni momentum sistemi içeriyor. 

WWE 2K15’in tam kadrosu WWE’nin 4 büyük şovundan birisi olan Summerslam’den 1 gün önce, yani Cumartesi günü açıklanacaktır.

İlgili video:

''Beasto'' Furkan Talan
5 yaşından beri oyuncu. ProWrestling fanı olması cabası. Tam bir dövüş oyunları manyağı. Bir de Dünya Yıldız'ını FIFA'da yendi.