SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Giants Gaming’ten İki Yeni Transfer!

Giants Gaming

Avrupa LCS’te gelecek sezon mücadele edecek takımlardan biri olan İspanya merkezli eSpor oluşumu Giants Gaming’ten iki yeni transfer haberi geldi. Son olarak ormancısı Kim “Wisdom” Tae-wan’nın Kore’ye geri dönmeyi istemesi üzerine takımla yollarını ayırdığı, aynı zamanda takımın yıldız oyuncusu Isaac “xPePii” Flores’in de takımdan ayrılmak istediği konuşuluyordu.

Giants’ın henüz resmi olarak duyurmadığı ama oyuncuların onayladığı habere göre Giants Gaming, Wisdom’ın yerine eski Inspire Esports’un ormancısı Nubar “Maxlore” Sarafian’ı ve geçtiğimiz sezonu Kore’nin yükselme liginde geçiren Ever8 Winners takımının çaylak orta koridor oyuncusu Na “NighT” Gun-woo’yu transfer etti.

Bu transfer sonrasında da xPePii’nin takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Giants Gaming şimdilik bu transferle birlikte üst koridorda Lennart “Smittyj” Warkus, nişancı Son “S0NSTAR” Seung-ik ve destek oyuncusy Morgan “Hustlin” Granberg üçlüsüyle birlikte kadrosunu tamamlayacak.

Giants Gaming
Giants Gaming
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.