SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-SporHABERLER

Go4LoL Türkiye 2. Hafta Karşılaşmaları Sonuçlandı!

go4lol

ESL’in gerçekleştirdi haftalık Go4LoL turnuvasının ikinci haftası bugün oynanan karşılaşmalarla sonuçlandı. Bu hafta geçen haftaya nazaran daha kolay maçlarla geçildi. Özellikle Dark Passage Tigons, Blood Brothers ve Takım İsmi Yok takımları bu haftaki Go4LoL turnuvasında yer almadı.

Bu durum neticesinde Ahraz ESports ile Supreme Tenacity Oyun Hizmetleri takımınınlarının final oynaması bekleniyordu. Beklenen de gerçekleşti ve Ahraz ile Supreme Tenacity takımları 2015 Go4LoL’un ikinci haftasında final oynadı.

İlk Ejder savaşına kadar eşit ilerleyen karşılaşma, Ejder savaşında Ahraz takımının takım savaşını başarılı gerçekleştirip üstüne üç kule almasıyla birlikte üstünlüğü ele geçirdi. Oyunun sonuna kadar bu üstünlüğünü korumayı başardı. Supreme Tenacity, ikinci Ejder savaşında her ne kadar oyunun bu kadar kolay bitmeyeceğini gösterecek bir savaş kazansa da bir türlü oyunu tamamen döndürecek hareketi gerçekleştiremedi ve final maçı Ahraz’ın üstünlüğü ile sonuçlandı. Üçüncülük maçında ise Thugz Da Mood ile Target Marked arasında gerçekleşti. Thugz da Mood karşılaşmadan galip ayrılarak turnuvayı üçüncü tamamladı.

Böylelikle Ahraz iki hafta üst üste Go4LoL’den zaferle ayrılmayı başardı. Supreme Tenacity takımı ise geçen haftaki üçüncülüğünün üstüne bir de ikincilik elde etti. Acaba bunun sonunda bir sonraki hafta zafer gelir mi dersiniz? Bekleyip göreceğiz. Multiplayer ekibi olarak Ahraz’ı zaferi için kutlar ve tüm takımlara başarılar dileriz.

Turnuva tablosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Ahraz Esports
Ahraz Esports
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.