SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-SporHABERLER

Go4LoL’un Yeni Sezonu Başladı – Birinci Hafta Sonuçları!

go4lol

Go4LoL, Türkiye Şampiyonluk Liginde yer almayı başaramayan ve bu lige çıkmak için mücadele elen takımların yer aldığı bir arena. Go4LoL aynı zamanda Yükselme Ligindeki takımlara da ekstra puan sağlıyor. 2015 Türkiye Şampiyonluk Sezonu için Yükselme Ligi takımlarından birinci olan takımın direk olarak Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu’na katılma durumu bulunmakta. Bu yüzden haftalık olarak yapılan Go4LoL turnuvası Yükselme Ligi takımları için çok önemli dereceye sahip.

İlk haftası bugün gerçekleşen turnuvaya 32 takım kaydoldu. Saat 14.00’da başlayan etkinlikte tüm maçlar tek maçlı eleme sistemine göre oynandı. Bir çok güçlü ekibin yer aldığı turnuvanın ilk hafta kazananı Ahraz Esports oldu. Ahraz Esports takımı böylelikle, 200 € Nakit Para Ödülü + 100 Go4LoL Puanı + 40TL RP kazandı. İkinci takım, Takım İsmi Yok, 60 Go4LoL Puanı + 20TL RP ve üçüncü olan takım Supreme Tenacity Oyun Hizmetleri ise 40 Go4LoL Puanı + 10TL RP ödülünün sahibi oldu.

Multiplayer ekibi olarak Ahraz Esports’u kutlar ve tüm Yükselme Ligi takımlarına başarılar dileriz.
Turnuvanın eşleşmelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ahraz Esports
Ahraz Esports
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.