SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

God of War 3 Remastered PS4 Paketi Amazonda Listelendi

God of War® III Remastered_20150311214233

SCE Santa Monica Studio’nun PlayStation 3’e özel olarak geliştirdiği God of War 3’ün yeniden yapımının PlayStation 4’e geleceğini biliyoruz. Oldukça fazla sayıda hayrana sahip olan God of War serisinin sevilen üyesi God of War 3; “God of War 3 Remastered” ismiyle 14 Temmuz 2015 tarihinde PS4 için beğenimize sunulacak.

2010 yılında PS3 için çıkışını gerçekleştiren oyun 1080p çözünürlükte, yenilenmiş görselliği ve sesleriyle PS4’e gelirken aynı zamanda serinin 10. yılı da kutlanmış olacak. Durum böyleyken God of War 3 Remastered’lı bir PS4 bundle düşünülmeden olmazdı elbette. Bugün Amazon Fransa sayfasında listelenen PS4 bunu doğruluyor. Aşağıdaki görselde görebileceğiniz üzere God of War 3 Remastered PS4 paketi Amazon Fransada 429,90 Euro’dan satışa sunulmuş durumda.  Kratos’un destansı maceralarına PS4’te katılmak isteyenler için güzel haber… Bu paketi ülkemizde de görmek güzel olmaz mıydı? İyi oyunlar.

Bugün Amazon Fransa’da listelenen God of War 3 Remastered PS4 bundle görselini aşağıda görebiliyorsunuz.

ps4 godofwar3bundle

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...