SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Google, Twitch’e Rakip Oldu!

Youtube Gaming

Google’ın adı sık sık Twitch ile anılsa da beklenen anlaşma sağlanamamış ve büyük bir sürpriz gerçekleşerek Twitch, Amazon tarafından satın alınmıştı. Bu anlaşma sonrasında ise Google’ın canlı yayın sistemine olan arayışı başka bir sağlayıcı olan YouTube’a yönelmişti. Hali hazırda YouTube’ın sahibi olan Google, oyun yayıncılığı için YouTube Gaming’i kurdu.

YouTube Gaming bünyesinde tam 25.000’den fazla oyun için özel, ayrı ayrı sayfa bulunduracak. YTG’de sadece canlı yayınlar değil videolar da yer alacak. Ayrıca kendine ait özel bir arama sistemi de olacak. Yani Call yazdığınızda size Call of Duty ismi gözükecek. Call Me Maybe değil. Bir çok oyunu YTG sayesinde keşfedebileceksiniz.

YTG servisi önümüzdeki haftalarda yayımlanacak. E3 2015 ile ilk yayın gerçekleştirilecek. Bu sisteme geçildikten sonra canlı yayınlar için 60FPS canlı yayın desteği ve daha güçlü bir altyapı sağlanacak.

YouTube Gaming
YouTube Gaming
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.