SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Gran Turismo Sport Duyuruldu!

Gran Turismo Sport

Sony Computer Entertainment Europe’un başındaki isim olan Jim Ryan ve Polyphony Digital’in başındaki isim Kazunori Yamauchi Sony’nin Paris konferansında PlayStation markasının mihenk taşlarından olan Gran Turismo serisinin yeni üyesi olacak Gran Turismo Sports’u PS4’e özel olarak duyurdu.

Gran Turismo 7 beklentilerinin olduğu konferansta yeni nesil Gran Turismo oyununun ismi böylece belli olmuş oldu. Bugüne dek en gerçekçi sürüş simülasyonu deneyiminin sunulacağı açıklanan oyunun betası 2016’nın başında başlayacak. Ayrıca Gran Turismo Sports için PlayStation VR çalışmalarının da yapıldığı açıklananlar arasında. Yani anlayacağınız sanal gerçeklik kulvarına Gran Turismo markası da giriyor! Yarış severleri şimdiden heyecanlandıran oyunda 2 FIA şampiyonası, Nation’s Cup ve Manufacturer Fan’s Cup yer alacak. Ne diyelim hem sanal gerçeklik hem Gran Turismo, şimdiden iyi yarışlar.

Gran Turismo Sport’un tanıtım videosunu aşağıda izleyebileceksiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...