SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

[E3 2014] Grand Theft Auto V – Sonbaharda PC, PlayStation®4, Xbox One’da

Şükür Kavuşturana!
Şükür Kavuşturana!

Milyonları peşinden sürükleyen, herkesin 4 gözle yeni nesil ve PC platformlarına beklediği Grand Theft Auto V sonunda E3 fuarı Sony konferansında yeni nesile duyuruldu!

Rockstar Games’in resmi sitesinden yaptığı açıklamaya göre Grand Theft Auto V, PlayStation®4, Xbox One ve PC platformlarında müthiş açık-dünya deneyimini sunmak için yeni nesil sistemlerin tüm gücünden yararlanacak. Daha kaliteli kaplamalar, daha iyi görüş mesafesi, daha yoğun nüfus, daha yoğun trafik ile yapımcı Rockstar North, Güney Kaliforniya’yı okyanusları, çölleri, kasabaları ve yoğun şehir yaşaması ile birlikte yeniden şekillendiriyor.

Yeni nesil güncellemesi ile birlikte Grand Theft Auto Online dünyası çok daha gelişmiş bir hal alacak. Xbox360 ve Playstation 3’teki karakterinizi aynı şekilde yeni nesile aktararak kullanabileceksiniz.

Ayrıca PC platformuna özel olarak GTA IV’deki olduğu gibi kendi filmlerinizi yapabileceğiniz özel bir video editör bulunacak.

Oyunun PS4 ve Xbox One versiyonu 60$’dan ön siparişe açılmış bulunmakta. Çok yakında ülkemizde de açılmasını bekliyoruz.

Sizleri GTA V yeni nesil tanıtım videosu ile baş başa bırakalım, iyi seyirler!

Bora ÇİTİM
the authorBora ÇİTİM
Rockstar Games ve Grand Theft Auto Hayranı, GTATurk & RockstarTurk Yöneticisi, Web Tasarım & Arayüz Geliştirici