HABERLER

GTA V, Xbox One İçin Ön Yüklemeye Açıldı

Tüm zamanların en çok sevilen ve olay yaratan oyun serilerinden birisi olan Grand Theft Auto’nun 5. ana oyununun yeni nesil konsollar ve PC platformuna çıkacağını artık hepimiz iyi biliyor ve o günler için hala heyecanlanıyoruz… Rockstar Games’in efsane serisinin 5. ana oyunu yeni nesil konsollar için 18 Kasım 2014, PC içinse 27 Ocak 2015 tarihinde oyuncularla buluşacak.

PS4 ve Xbox One cephesi için büyük buluşmaya sayılı günler kala Xbox tarafında oyunun ön yüklemeye açıldığının müjdesini de verelim. Xbox One sürümünün 42.4 GB’lık bir yer işgal edeceği yapımı Xbox mağazasından ön sipariş vererek indirmeye başlayabilirsiniz. Oyun dünyasının efsane oyunlarından GTA V için ön sipariş vermenin avantajlarından birinin de size 1.000.000$’lık oyun içi para kazandırmak olacağını hatırlatalım. Ne diyelim efsane tüm büyüklüğüyle tekrar geliyor! İyi oyunlar.

gta5

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...