SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

GTA Online’a Yeni İçerik

Rockstar Games, Grand Theft Auto V‘in online moduna yeni içerikler getirmeye devam ediyor.

Oyunun 15 Aralık‘ta PC, PS4 ve Xbox One sürümleri için yayımlanacak olan “Executives and Other Criminals” adlı güncellemesi, oyuna yeni aksiyonlar ve yeni içerikler ekleyecek. İlk olarak yeni oyun modlarının bizi karşılayacağı güncellemede yeni ve lüks eşyalar, yeni özelleştirilebilir daireler, Vinewood Hills’te yeni evler ve koca bir yat bulunuyor.

Executives and Other Criminals’ın içeriğinde yeni co-op işler ve mücadeleler de bulunacak. İlginç yeniliklerden biri de diğer oyuncuları yanımıza koruma olarak alabilecek ve sonrasında onları kovabilecek olmamız. Tabii ki koruma olarak görevlendirilen oyuncular hem standart bir ücret, hem de sergiledikleri performans karşılığında tecrübe puanı ve ekstra para kazanacaklar.

Yeni görevler kapsamında oyuna zırhlı bir limuzin olan Turreted Limo da eklenecek. Oyuncuların satın alabileceği Super Yatch ise hem yeni eşyalarla süslenebilecek, hem de SuperVolito Carbon gibi bir helikopterle desteklenebilecek. Tüm bu içeriklere paralel olarak bu hafta sonu boyunca iki kat tecrübe puanı ve para kazanma şansı da GTA Online oyuncularını bekliyor.

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.