SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

GTA Online’a Yeni Ücretsiz Bir Güncelleme “I’m Not a Hipster”

hipster1

Geçtiğimiz günlerde Xbox Marketplace’de görünen ve GTA Online’a geleceği Xbox tarafından doğrulanan GTA Online’ın yepyeni güncellemesi “I’m Not a Hipster” Update, bugün itibariyle PSN ve Xbox LIVE’da yerini aldı! Hipster temalı bu DLC’ye, oyununuza girdiğinizde otomatik olarak karşınıza çıkan 1.14 güncellemesini kurarak ulaşabilirsiniz.

“I’m Not a Hipster” güncellemesi GTA Online’a tam anlamıyla bir “hipster” havası getiriyor. Yeni retro tişörtler, dar pantolonlar, yeni saç stilleri, dövmeler, hayvan maskeleri ve fazlası, GTA Online’ın sürekli gelişen dinamik dünyasına yeni eklemelerle birlikte oyuncuları bekliyor.

hipster2

Güncelleme, eski gibi görünen ancak modifiye ederek oldukça hızlandırılabilecek eski klasik araçlardan Glendale, Warrener, Blade ve Rhapsody‘yi geri getirirken, çevreye duyarlı mikro bir araba Panto ve çetesiyle birlikte gezip tozacaklar için normal Dubsta’nın 3 çeker ve 6 koltuklu versiyonu olan yeni Dubsta‘yı (100. rank’te açılır) da oyunculara sunuyor.

hipster3

Modifiyeli Rhapsody ve Warrener yollarda.

Araçların yanı sıra her zaman olduğu gibi Ammu-Nation’lara bu sefer hipster akımına yakışır derecede yeni silahlar da gelmiş durumda: Vintage Pistol ve yeni bir bıçak olan Antique Cavalry Dagger.

Los Santos sokaklarında hipster’lığın tadını doyasıya çıkarmak isteyenler için araç ve silahlarla birlikte oyuna 12 adet yeni iş de eklendi. Yeni retro araçlarınızı deneyebileceğiniz yeni kara yarışları, Puerta Del Sol’da yeni bir Deathmatch, iki yeni Capture modu ve fazlasıyla birlikte Chumash, East Vinewood ve Mirror Park’ta yeni Gang Attack’lar da oyuncuları bekliyor.

hipster4

100. rank’te açılan yepyeni Dubsta artık 6 kişiyi taşıyabiliyor ve Crew üyelerinizle birlikte takılmak için ideal.

Tüm bu yeni eklemelerin ve yeni özelliklerin yanı sıra, bugünkü 1.14 güncellemesi oyuna birtakım yeni bug düzeltmeleri ve geliştirmeleri de getiriyor:

  • GTA V’teki karakterlerin araçları da dahil olmak üzere GTA Online’ın southernsanandreassuperautos.com web sitesine 10 adet GTA V araçları eklendi:

– Albany Primo
– BF Surfer
– Bravado Buffalo
– Franklin’in Bravado Buffalo S’i
– Bravado Youga
– Cheval Picador
– Dundreary Regina
– Trevor’ın Karin Rebel’ı (temiz versiyon)
– Trevor’ın Nagasaki Hot Rod Blazer’ı
– Michael’ın Obey Tailgater’ı

 • Yeni Pure Gold ve Brushed Gold boyamaları LS Customs’daki ‘Metal’ kategorisine eklendi. Bu iki boyama 100. rank’te açılmakta.
 • Yeni pencere boyaması Pure Black, LS Customs’a eklendi. Bunun yanı sıra DLC’ye özel olan dört adet yeni araç kornaları da (hızlandıkça artan, yavaşladıkça azalan bir korna da dahil olmak üzere) oyuncuları bekliyor.
 • Sekiz adet yeni oyuncu hareketleri ve yeni kutlama animasyonları eklendi.
 • Diğer bir oyuncu tarafından aracı patlatılan oyuncular, eğer sigortasını karşılamak için yeterli parası yoksa artık bundan böyle sigorta masraflarını karşılamak zorunda kalmayacak.
 • Kişisel aracı kullanılamaz hâle geldiğinde her iki tarafın da sigorta masraflarını ödeme zorunda kalması sorunu giderildi.
 • Bazı dört tekerlekli araçların iki tekerlekli sürüş fiziğine dönüşmesi sorunu giderildi.
 • Oyuncular artık pause menüsündeki Playlist bölümünden işleri kendi imlerine (bookmark) ekleyebilecek.
 • Göz yaşartıcı bombalar artık daha fazla zarar veriyor ve daha uzun sürüyor.
 • Artık görevlerde D-pad’deki alt ok tuşuna basarak zorluk seviyesi görüntülenebilecek.

Güncellemeyle birlikte yapılan tüm iyileştirmelerin tam listesine Rockstar Support‘dan ulaşabilirsiniz.

Bu ücretsiz güncellemeye ulaşmak için, konsolunuzu internete bağladıktan sonra GTA V’e girmeniz yeterli. İnternet bağlantılı konsolunuzdan oyuna girdikten sonra otomatik bir güncelleme (1.14) ekranı karşınıza gelecek (Xbox 360 kullanıcılarının ayrıca GTA Online’a girdikten sonra ek bir uyumluluk paketi yüklemesi gerekecek).

Los Santos’un tüm hipster’larına keyifli oyunlar!

Bora ÇİTİM
the authorBora ÇİTİM
Rockstar Games ve Grand Theft Auto Hayranı, GTATurk & RockstarTurk Yöneticisi, Web Tasarım & Arayüz Geliştirici