SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

GTA Online’da Uçak Gemisi Free Mode’a Gelmeyecek Gibi

Görünüşe göre GTA Online Heists güncellemesiyle 3. soygunda ziyaret ettiğimiz uçak gemisi, serbest dolaşma moduna eklenmeyecek.

Oyun tarihinin belki de en kapsamlı, kaliteli ve başarılı ücretsiz güncellemesi olan Heists güncellemesiyle GTA Online’a eklenen soygunlar oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bunlardan 3. soygun olan Humane Labs Raid soygununda ziyaret ettiğimiz uçak gemisi oldukça etkileyici bir alandı. Heists güncellemesinde yer alan pek çok yenilik oyunun serbest moduna da geldiği halde uçak gemisi henüz gelmemişti. Hayranların merakla beklediği ve serbest moda eklenmesini istediği uçak gemisi, görünüşe göre maalesef serbest moda eklenmeyecek.

Daha önce yeni t-shirt’ler ve Flight School Update’in detaylarını da sızdırmayı başaran bir twitter kullanıcısının sızdırdığı e-mail’lerde, Rockstar çalışanlarının kendi aralarındaki yazışmalarının yanlışlıkla kullancıya da gittiği görülüyor. Bir support ticket açarak uçak gemisinin gelip gelmeyeceğini soran hayrana ne cevap vereceğini bilemeyen çalışan, “özel” ibaresiyle işaretlediği e-mail’i üstüne atıyor ancak görünüşe göre bu e-mail kullanıcımıza da gidiyor. “Uçak gemisi serbest moda gelmeyecek, bu bilgiyi paylaşıyor muyuz?” diye soran çalışana gelen cevap da yine “özel” olmasına rağmen direkt cevaplandığı için olsa gerek, kullanıcımıza ulaşıyor. Bu bilgiyi çok kişi sormazsa cevaplamamalarını rica eden yetkili, insanların duymak istemeyeceği bir bilgi olduğu için dili yumuşatıp “şu anda düşünmüyoruz” gibi cümleler kurmanın daha doğru olabileceğini belirtiyor.

Aşağıda tamamını görebileceğiniz bu e-mail silsilesinin gerçekliği tabii ki tartışmaya açık, ancak daha önceden başarılı sızdırmalar yapan bir twitter hesabından geliyor olması da ihtimali kuvvetlendiriyor. Bakalım uçak gemisi serbest moda eklenecek mi?

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.