SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

GTA V: Ill-Gotten Games DLC’sindeki Araçların Toplamı 19 Milyon Dolar

GTA V’in Ill-Gotten Gains Part 1 DLC’sindeki araçların toplam fiyatı 19 milyon dolar.

Bugün çıkan (ancak size henüz gelmediyse merak etmeyin, zamanla herkese gelecektir, bize de gelmedi…) Ill-Gotten Gains Part 1 DLC’si ile GTA Online’a 5 yeni araç ekleniyor. Tabii sadece bu kadarla kalmıyor ama DLC’nin çıkış amacı zaten uzun süre oynayıp parayı kıran ve almak istediği bir şey kalmayan oyunculara alacak yeni içerik sağlamaktı. Bu yüzden olacak ki, bu DLC ile gelen araçların fiyatları oldukça pahalı.

Yukarı doğru açılan kapılarıyla dikkat çeken yeni spor araba Pegassi Osiris 1.950.000 dolar değerinde. Benefactor Stirling GT adlı klasik spor araba 975.000 dolar ve GTA’nın sosyete markalarının tasarımlarıyla süslü lüks araba Enus Windsor 845.000 dolar. Bunların yanında 195.000 dolar değerindeki Albany Virgo ucuz seçenek olarak dikkat çekiyor. Arabaların ardından uçak ve helikopterle bu pahalı alışverişi tamamlayabilirsiniz. Altın kaplama özel jet ve helikopterin fiyatları sırasıyla 10.000.000 dolar ve 5.150.000 dolar. GTA Online’da kazandığınız parayla hava atmak için birebir.

DLC’nin çıkışını kutlamak için bir haftasonu etkinliği gerçekleştirecek olan Rockstar, detayları da açıkladı. 12 Haziran Cuma günü başlayacak olan etkinlik Cumartesi ve Pazar günleri de devam edecek. Etkinlikte iki kat RP veren yarışlar, iki kat para veren özel işler, yüksek seviye ev ve garajlarda %25 indirim gibi detaylar dikkat çekiyor.ill gotten gains cars

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.