SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

ActionHABERLER

GTA V ONLINE’DA BELİRLİ GÖREVLER SINIRLI SÜRE BOYUNCA İKİ KAT GTA$ VE RP VERİYOR

Sınırlı bir süre için GTA Online daha çok oyun içi para kazanmanız için ekstra fırsatlar sunuyor. Şu andan itibaren gelecek haftaya kadar, Grand Theft Auto V Online, belirli görevlerde iki kat GTA$ ve RP ödülleri sunuyor.

24 Nisan 2019’a kadar, Contact missions, the Doomsday Scenario Finale, Occupy, Hardest Target veya Juggernaut görevlerini tamamlayarak iki kat GTA$ ve RP kazanabilirsiniz. Bu hafta GTA Online’a giriş yapmak ise (18-24 Nisan), Mammoth Avenger ve TM-02 Khanjali için ücretsiz Skulls Livery’nin kilidini açıyor. Eğer bir bisiklet kulübü sahibi iseniz, o zaman 25 Nisan-1 Mayıs 2019 arasında ücretsiz GTA$250K kazanacaksınız. Bu ikinci bonusa hazırlık olarak, Great Chaparral Clubhouse geçici olarak %75 indirimle GTA$50K’a ve Grand Senora Desert Counterfeit Cash Factory %89 indirimle GTA$100K’ya düşürüldü.

Rockstar yazdığı bir açıklamada şunlara değindi: “GTA$20K’ya ve bir podyum bitiş gününde atış için yarışmaya katılacak yedi yarışçıdan birine sahipseniz, oyun içi telefonunuzdaki Quick Job App’i kullanarak veya Legion Square’de bulunan sarı korona(taç şeklinde olan yapı) üzerinden Premium Yarışlara katılabilirsiniz.Birincilik ödülü GTA$100K, ikincilik ve üçüncülük için ödüller sırasıyla GTA$30K  ve GTA$20K olacak.”

Detaylı bilgi için Social Clubs Events sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.