SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

GTA V Peyote Yerlerinden 17’si Bu Haritada

Daha önce haberini yaptığımız ve yediğiniz zaman bir hayvana dönüşmenizi sağlayan GTA V sırlarından peyote meyvelerinin yerleri ortaya çıkmaya başladı.

Bir kuş olup uçmanızı, insanların tepesine pislemenizi veya bir köpek olup etrafta koşturmanızı sağlayan halüsinojen peyote meyvelerinden oyunda sadece 27 adet bulunuyor. Tek kullanımlık birer “collectible” olan bu meyveler yerde yetişen küçücük kaktüsler gibi göründüğü için bulmak da oldukça zor. İşte bu noktada GTA King sitesindeki yardımsever oyuncular devreye giriyor.

GTA King ekibi interaktif bir Los Santos haritasında oyundaki “collectible” eşyaların ve daha pek çok şeyin yerini gösterebiliyor. Peyote’ler için ayrı bir harita yapan ekip şimdilik 27 bölgeden 17 tanesini bulmuş durumda. Haritaya girdiğinizde biraz beklerseniz P harfleriyle işaretlenmiş olarak yüklenecektir. Harfe tıkladığınızda o peyotenin tam yerini gösteren videolar da karşınıza çıkabilir. Bu güzel harita için GTA King ekibine teşekkür ediyor, sizlere de iyi oyunlar diliyoruz.GTA V martı

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.