SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

GTA V Steam’de Ön Siparişe Açıldı

8

Geçtiğimiz günlerde 2 aylık erteleme haberiyle PC kullanıcılarını üzen, beklenenin altında yayınlanan sistem gereksinimleri ile buruk bir sevinç yaşatan GTA V’in Steam’de ön siparişe ne zaman açılacağı ve en önemlisi fiyatının ne olacağı merakla bekleniyordu.

GTA V’in dağıtıcı firması Take-Two’nun Steam’de özel fiyatlandırmaya gittiği ve oyunlarını 1,5 liralık kur üzerinden hesaplamadığı biliniyor. Bu yüzden GTA V’in fiyatının da düşük olmayacağı tahmin ediliyordu ve tahmin edildiği gibi oyun 199,00 TL’den ön siparişe açıldı. Böylelikle tüm dünya genelinde GTA V’in en pahalı satıldığı ülke olma unvanını elimize almış bulunuyoruz. Zaten böyle rekorlarda üstümüze yoktur. 🙂

GTA V’i ön sipariş verdiğiniz takdirde 500.000$’ı hikaye modu, 500.000$’ı online modda olmak üzere toplamda 1.000.000$’lık bir hediye bonus kazanılıyor. Ek olarak Steam’e özel 1 Şubat’a kadar ön sipariş verenler ekstra 300.000$ daha kazanabilecekler ve Steam versiyonu GTA San Andreas PC sahibi olacaklar.

Ayrıca Steam dışında ön siparişe özel olarak 180 TL’lik fiyat etiketiyle Aral Game’den de GTA V’i temin edebilirsiniz. Oyun, bu hafta gelen duyuru ile birlikte 24 Mart’a ertelenmiş ve sistem gereksinimleri açıklanmıştı.

Bora ÇİTİM
the authorBora ÇİTİM
Rockstar Games ve Grand Theft Auto Hayranı, GTATurk & RockstarTurk Yöneticisi, Web Tasarım & Arayüz Geliştirici