SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

GuardiaN, Dreamhack Malmö’de Sahnede Olacak!

Guardian

Geçtiğimiz günlerde Natus Vincere’nin başarılı AWP oyuncusu Ladislav “GuardiaN” Kovacs, bileğindeki sakatlığının onu zorladığı gerekçesi ile Dreamhack Malmö’de yer alamama durumunun olduğunu sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurmuştu.

Ancak takım içerisinde yapılan görüşmeler sonrasında GuardiaN, Dreamhack Malmö’de takımını yalnız bırakmayacak. Ama bu durum ne kadar takımın işine gelir bilemeyiz. Çünkü yapılan açıklamaya göre GuardiaN’ın bileğindeki sakatlığının iyileşmesi için turnuva öncesindei hazırlık döneminde hiç bir oyunda yer almayacağı ve yalnızca turnuvadaki karşılaşmalarda yer alacağı belirtildi.

GuardiaN’ın yeteneği elbette şüphe götürmez ancak, takım çalışmalarından uzakta geçecek olan bu dönem, Na’Vi’yi ne derece etkiler hep beraber göreceğiz. Fnatic bu riski göze almadı ve Olofmeister’ın tedavi sürecinin uzun süreceği ve tamamen iyileşme gerçekleşmesi için bu turnuvada yer almayacağını duyurmuştu.

Natus Vincere
Natus Vincere
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.