HABERLERSinema/Dizi

GWYNETH PALTROW, MARVEL SİNEMATİK DÜNYASI İLE BAĞINI KOPARIYOR

2008 senesinde çıkış yapmış Iron Man 1‘den beri aktif bir şekilde gündemde olan ve her sene beyaz perdenin karşısına birçok izleyiciyi bağlamayı başaran Marvel Sinematik Evreni, en eski oyuncularından birisine veda ediyor. Bu oyuncu Marvel Sinematik Evreninde Pepper Potts karakterini canlandıran Gwyneth Paltrow. Kendi yaptığı açıklamada Gwyneth Paltrow, Avengers: End Game için oynayacağı son film olacağını duyurdu. Ayrıca Gwyneth sözlerine Marvel’da rol almanın inanılmaz bir deneyim olduğunu ve bunun için Marvel’a minnettar olduğunu ekledi.

Şu anda bakım ve yaşam stilli konusunda işler yapan Goop markasının CEO olan Gwyneth Paltrow gelecek için bir Marvel filminde oynamayı düşünmediğini dile getirdi. Fakat Gwyneth, aynı Stan Lee gibi cameo adı verilen ufak rollerle Marvel filmlerinin içerisinde bulunmaya açık olduğunu söyledi. Bunlara ek olarak başarılı aktris sözlerini ”Eğer bir gün Marvel’in bana ihtiyacı olursa, orada olacağım” diye bitirdi.

Gün geçmiyor ki Avengers: End Game filmini bünyesinde bulunduran oyuncular yeni açıklamalar yapmasın. Chris Evans’ın twitlerinden sonra gündemi şimdiyse Gwyneth Paltrow’ın Marvel Sinematik Evreni’ne edeceği veda kapladı. Anlaşılan Avengers: End Game çoğu bilindik karakterlere veda ettiğimiz, hikaye bakımından birçoğumuzu üzecek bir film olacak.Siz de eğer Gwyneth Paltrow’u son bir kez daha Pepper Potts karakterini oynarken görmek istiyorsanız 26 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecek olan Avengers: End Game filmini mutlaka izlemelisiniz.

Marvel