SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

H1Z1 Steam’den Oynanacak!

Sony’nin geliştirdiği hayatta kalma oyunu H1Z1’in piyasaya çıkmasını bekleyenlere yeni haberlerimiz var. SEO’nun başkanı John Smedley’in yaptığı açıklamaya göre oyun Steam üzerinden oynanacak. Oyunun çıkış tarihi hala belirsizliği korurken, Smedley sürenin azaldığını ama yine de oyunu çıkarmakta aceleci olmayacaklarını, öncelikle tüm özelliklerin tamamlanması gerektiğini, böylece hatasız bir oyunu erken erişime sunmak istediklerini bildirdi. Aynı zamanda Twitter hesabından da H1Z1’in Steam görselini paylaştı.

DayZ, Infestation ve Rust gibi örneklere sahip ve ne gibi problemlerle uğraştıkları konusunda deneyime sahip olan Sony’nin aynı hataların kendi oyunlarında yaşanmamasını ve oyuncuları hatasız bir oyun sunmayı istemesi gayet doğal bir süreç. O yüzden bakalım bu kadar beklemeye değecek mi?
fafc5967-dec7-4301-9d90-7e95598c9aa3

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.