0
08 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Avrupa LCS Dördüncü Hafta Sonuçları

Geçen hafta Perşembe ve Cuma günü yapılan karşılaşmalar sonrasında Avrupa LCS'te dördüncü hafta geride kaldı. G2 ve H2k'in liderlikleri devam ediyor. İki takım da bu haftayı iki galibiyet alarak kapatmayı başardı.

G2, geçtiğimiz hafta Fnatic galibiyeti, bu hafta da Origen galibiyeti derken G2, lige damgasını vurmaya devam ediyor. H2k, geçtiğimiz sezon göstermiş olduğu başarılı performansına bu sezon da devam ediyor. Haftayı Elements ve Splyce galibiyetleri ile kapatan H2k, liderliğin diğer ortağı oldu.

Haftanın bir diğer iki galibiyetli takımı da Unicorns of Love takımı oldu. Ormancılarını vize problemleri nedeniyle kaybeden takım, buna rağmen iyi bir reaksiyon göstermeyi başardı ve zirve takibini sürdürdü. Fnatic takımı da üç hafta sonrasında ilk kez iki galibiyet ile haftayı tamamlayı başardı. Ligin son iki sırasında yer alan Roccat ve Giants takımına karşı mücadele veren Fnatic, iki galibiyet aldı.

Origen, takımı geçen senenin çok uzağında bir performans sergilemeye devam ediyor. Haftaya G2 yenilgisi ile başlayan Origen, son gün karşılaşmasında Giants'ı yenmeyi başararak yavaş yavaş ilerlemeye devam ediyor.

2016 Avrupa LCS'in dördüncü hafta sonuçlar ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 EU LCS Dördüncü Hafta Sonuçları

2016 EU LCS Dördüncü Hafta Sonuçları

2016 EU LCS Dördüncü Hafta Puan Durumu

2016 EU LCS Dördüncü Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.