0
25 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi 2. Hafta Sonuçları

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan karşılaşmalarla birlikte Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde ikinci hafta karşılaşmaları tamamlandı. Haftanın en çok merak edilen mücadelesi Dark Passage'dan olaylı bir şekilde ayrılan ve SuperMassive ekibine transfer olan Naru'nun eski takımı ile olan mücadelesiydi. Bunun dışında TT - HWA karşılaşması ve HWA - BJK karşılaşması haftanın sonucu merakla beklenen diğer karşılaşmalarıydı. İlk haftayı yenilgi almadan kapatan Team Aurora'nın bu hafta sergileyeceği performansta merak konusuydu.

Naru'nun takımdan ayrılmasıyla Dark Passage'ın büyük bir güç kaybettiği düşünülüyordu. Ancak Dark Passage, herkesin unuttuğu iki konuyu SuperMassive karşılaşmasında gösterdi. League of Legends bir takım oyunu ve satranç gibi inanılmaz stratejik hamlelerin gerektiği bir oyun olduğu konusu. Derslerine iyi çalışan Dark Passage, baştan sonra ağırlığını koyduğu SuperMassive karşılaşmasından güzel bir galibiyet alarak ayrıldı.

HWA'nın sezon başında kadrosunu tamamen değiştirmesi ve yoluna devam etmeyi seçtiği oyunculrı duyurması ile orta sıralarda yer alacağı, hatta alt sıralara da düşebileceği gündemdeydi. Ancak bu hafta iki zorlu karşılaşmaya çıkan ekip, herkesi yanıltı ve hem TT karşısında hem de Beşiktaş karşında galibiyet alarak haftayı mükemmel bir şekilde kapattı ve zirvenin yeni ortağı oldu.

TT ve BJK takımları da geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu haftayı da tek galibiyet, tek mağlubiyet ile tamamladı. Geçen haftanın sürpriz takımı Team Aurora, bu hafta galibiyet yüzü göremedi. İlk gün Dark Passage'a kaybeden Team Aurora, ikinci gün TT'ye kaybetti ve ilk haftaki performansın devamını getiremedi. Çilekler takımı ise iki haftanın sonunda hala galibiyet yüzü görebilmiş değil. Güç dengelerinin bu kadar yakın olduğu bir sezonda Çilekler ekibinin henüz oyunun son aşamasını başarılı oynamayı beceremediklerinden ligin zayıf halkası olarak göze çarpıyor.

Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin ikinci hafta sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

Türkiye Şampiyonluk Ligi İkinci Hafta Sonuçları

Türkiye Şampiyonluk Ligi İkinci Hafta Sonuçları

Türkiye Şampiyonluk Ligi Puan Durumu

Türkiye Şampiyonluk Ligi Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.