0
01 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi 3. Hafta Sonuçları

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi, geçtiğimiz hafta sonu yapılan karşılaşmalarla birlikte üçüncü haftasını geride bıraktı. Dark Passage, ilk hafta yenilgiden sonra iyi bir toparlanma gösterdi çıktığı tüm karşılaşmalardan galip ayrılarak, liderliğini devam ettirdi. Sezon başında kadrosunu dağıtan ve bireysel yetenekten çok taım uyumuna yönelen HWA ve Oyun Hizmetleri ile birleşme yaşayan Beşiktaş ikinci sırada yer alıyor.

Haftanın sürpriz sonuçlarına baktığımızda ilk olarak Team Aurora, HWA karşısında sergilediği performans ile galibiyet almayı başardı. Haftanın en büyük sürprizi ise Çilekler takımından geldi. Bu haftaya kadar iyi başlayıp oyunun sonlarını getiremeyen Çilekler, şeytanın bacağını Team Turquality karşısında kırmayı başardı. Team Turquality'de, sezon başında takıma ve teknik ekibe katılan Korelilerle birlikte büyük bir heyecan yaratmıştı. Ancak üç kafta sonunda sadece iki galibiyet alarak altncı sıraya yerleşmesi takipçilerinde hayal kırıklığı yarattı.

Haftanın bir diğer hayal kırıklığı yaratan ekibi de SuperMassive oldu, Bu haftaya Fabfabulous'un as oyuncu olarak kadroya girmesi ile ilk gün Team Turquality'e karşı uyumlu görüntü göstermeleri ve galibiyet almaları takipçiler tarafında heyecan yarattı. Ancak ikinci gün HWA'ya sergilenen oyun tekrar aynı kaseti başa sardı. HWA karşısında yine dağınık bir görüntü veren SuperMassive, üçüncü yenilgisini aldı.

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi 3. Hafta karşılaşmaları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi 3 Hafta Puan Durumu

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi 3. Hafta Puan Durumu

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi 3 Hafta Sonuçları

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi 3. Hafta Sonuçları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.