0
31 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Aral ve D&R İşbirliğiyle World of Warcraft: Legion Oyuncuları Gece Etkinliğinde Bir Araya Geldi

World of Warcraft: Legion D&R gece açılışı ile oyuncular bir araya geldi. Aral ve D&R işbirliğiyle World of Warcraft: Legion oyuncularını muhteşem bir etkinlikte bir araya getirdi. Dünya’nın en popüler devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft’ın altıncı genişleme paketi olan World Of Warcraft: Legion, 30 Ağustos tarihinde, saat 00:00’da Aral & D&R işbirliği ile düzenlenen World of Warcraft: Legion D&R gece açılışı etkinliği ile tüm oyun severleri buluşturdu.

D&R Erenköy mağazası önünde düzenlenen etkinlikte oyunseverler World of Warcraft müzikleri ve yarışmalar ile eğlenceyi doyasıya yaşadılar. LEVEL ve CHIP dergisinin medya sponsorluğunu üstlendiği etkinlikte, gecenin sunuculuğunu CHIP ekibinden Ercan Uğurlu üstlendi. Etkinlik boyunca oyuncularla konuşan Uğurlu, gece açılışına katılan oyuncular ve basın mensuplarıyla çeşitli röportajlar yaptı. Röportaja katılan oyuncular Çarkıfelek yarışmasına katılma hakkı elde etti ve çeşitli ödüller kazandı. CHIP tarafından canlı olarak yayınlanan gecede, etkinliği online izleyen oyunseverler de sürpriz hediyeler kazanma şansı yakaladı.

Monster Energy’nin enerji içecekleri ile tüm gece yorulmadan eğlenen oyunseverler, geceye renk katan Cosplayer’lar ile fotoğraflar çektirdi. Ayrıca, tüm katılımcılara World of Warcraft:Legion tişörtleri ve posterleri dağıtıldı.

World of Warcraft: Legion etkinlik görüntülerini aşağıda görebileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...