0
24 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Aurelion Sol Vadiye İndi!

Geçtiğimiz günlerde duyurulan League of Legends'ın yeni şampiyonu Aurelion Sol, bugün vadiye girişini gerçekleştirdi. 975 RP ya da 7300 IP ödeyerek sahip olabileceğiniz karakterin Alevlerin Hakimi Aurelion Sol kostümüne de 1350RP ile sahip olabilirsiniz.

Yetenek gücüne dayalı olarak gelişen Aurelion Sol orta koridor şampiyonu olarak düşünebilir. Tabi League of Legends'ın dinamiklerini göz önüne aldığımızda destek, orman ve üst koridorda da görmemiz mümkün olabilir.

Yetenek seti bakımınan dolayı oldukça işlevsel olabilen Aurelion Sol, aynı zamanda sürekli hasar çıkarabilen bir şampiyon. Önce şampiyonlardan farklı olarak rakibe sürekli olarak hasar verebileceğiniz ve büyü etkisi bırakan bir pasife sahip olan Aurelion Sol'un aynı zamanda sahip olduğu hızlandırma sayesinde mobil olarak kullanılabilecek bir şampiyon. Yetenek seti, mobilliği ve hasarı sayesinde her takımın kompozisyonunda değerlendirmeyi düşüneceği Aurelion Sol'un tanıtım videosu sizlerle. İyi Seyirler...
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.