0
28 Kasım 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Batman: Arkham Knight’ta Çanlar Çalmaya Devam Ediyor

Rocksteady Games'in geliştirdiği ve Warner Bros'un oyuncularla buluşturduğu yapım Batman: Arkham Knight'ın sıkıntılarına çare bulunamıyor. Son olarak yeni çıkarılan güncelleme oyundaki performansın normal seviyelere çekileceği ve VRAM'deki düşmeleri de durduracağı iddiası vardı.

Ancak Rocksteady, yine amacına ulaşamadı. Performans testleri ile ünlü olan Digital Foundry'nin gerçekleştirmiş olduğu testler sonucunda gelen güncelleme ile birlikte performans artışı oldukça düşük seviyede kalmış. Oyunun AMD ekran kartına sahip PC'lerde hala oldukça sorunlu olduğunu belirtildi.

Nvidia ekran kartlarında ise 2 GB VRAM'e sahip bir ekran kartlarında Vsync ile 30 FPS kısıtlaması koyarak konsol sürümlerine yakın performans elde edildiğini belirtiyor. 4 GB VRAM'e sahip GTX 970 gibi güçlü bir ekran kartında yapılan testelerde de grafik ayarlarını normal bir seviyede tutsak bile oyunda FPS düşüşleri yaşanıyor.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.