0
31 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Batman: Arkham VR’dan Yeni Bir Tanıtım Videosu Yayınlandı

Sony'nin PlayStation 4'e özel olarak geliştirdiği sanal gerçeklik cihazı PlayStaton VR'a gelecek olan Batman: Arkham VR'dan yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. PlayStation'un resmi Youtube kanalında yayınlanan yeni tanıtım videosunda oyun içi bazı görüntüleri de görüyoruz.

Geliştiricilerin yorumları ile süslenen tanıtım videosu bize sanal gerçeklikte nasıl Batman olacağımızı gösteriyor. Konsol tarafında şimdilik tek alternatifimiz olan PlayStation VR'ın ilgi çekici oyunlarından olması beklenen ve Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Batman: Arkham VR, PS VR'ın çıkışında beğenimize sunulacak. Hali hazırda PC tarafında Oculus Rift ve HTC Vive'ın rekabeti sürerken konsol tarafında sanal gerçeklik adına tekel olacak PlayStation VR ; Ekim 2016'da çıkışını gerçekleştirecek. Konsol oyuncularının heyecanla bekledikleri sanal gerçekliğe az kaldı, biraz daha sabır! İyi oyunlar.

Batman: Arkham VR'ın yeni tanıtım videosunu aşağıda izleyebileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...