0
25 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Batmobile Rocket League’e Geliyor!

Psyonix'in geliştirdiği eğlenceli yapım Rocket League'de birbirinden muhteşem araçlar yer almakta. Ancak Psyonix, bununla yetinmek istemiyor. Geliştirilen bir çok DLC ile oyuna yepyeni araçlar ekleme devam ediyor.

Özellikle Back to the Future'un otuzuncu yılına özel olarak DeLorean'ın oyuna eklenmesi hepimizin gönlünde taht kurdu. Peki ya size film dünyasının en sevilen araçlarından biri olan Batmobile'in de Rocket League'e ekleneceğini söylesem? Çığlık seslerini duyar gibiyim. Evet beklenen oldu ve Psyonix, Batman v Superman: Dawn of Justice için geliştirilen Batmobile'i oyuna ekleyeceğini duyurdu.

Paylaşılan videoda tarih olarak 8 Mart belirtiliyor. Ayrıca paket içerisinde iç adet anten bayrağı yer alacak. Bunlar Batman, Superman ve Wonder Woman. Lafı uzatmadan sizi Batmobile ile baş başa bırakıyorum. İyi seyirler...
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.