0
06 Mayıs 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Battlefield 1 Duyuruldu, 1. Dünya Savaşı’na Gidiyoruz! Üstelik Türkçe Dil Desteği Var!

EA Dice'ın geliştirdiği, EA'nın yayıncılığını üstleneceği Battlefield serisinin yeni oyunu için dünya prömiyeri bu akşam TSİ 23:00'da oyunun resmi Youtube kanalı üzerinde canlı olarak gerçekleşti. Hemen hemen tüm Battlefield hayranlarının büyük bir merakla beklediği sunumda yeni oyunun isminin Battlefield 1 olacağı açıklandı.

Ayrıca canlı sunumda Battlefield 1 adına bir de oynanış görüntülerini içeren bir video paylaşıldı. 1. Dünya savaşına gideceğimizi anladığımız video büyük bir çoşkuyla karşılanarak 1. Dünya Savaşı söylentilerinin doğru olduğu da anlaşılmış oldu. Gelecek temasına sahip olmasıyla eleştirilen Call of Duty Infinity Warfare'in aksine yeni Battlefield eski savaşları isteyenlere ilaç gibi gelecek! Battlefield 1; 21 Ekim 2016'da  PC, PlayStation 4 ve Xbox One için ülkemizde Türkçe altyazı desteğiyle beğenimize sunulacak. EA Access üyeliği olanlar ise Xbox One üzerinden oyuna öncelikli olarak erişebilecekler. Sözü daha fazla uzatmadan sizi tanıtım videosu ile başbaşa bırakalım. Oyunla ilgili gelişmelerle karşınızda olacağız.

Battlefield 1'in tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz:
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...