0
05 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Battlefield 1’de Yer Alacak Silahları Gösteren Tanıtım Videosu Yayınlandı

EA DICE'ın geliştirdiği ve Electronic Arts'ın yayınlayacağı askeri FPS serisi Battlefield'in yeni oyunu olacak Battlefield 1'in yeni tanıtım videosu yayınlandı. Oyunun resmi Youtube kanalında yayınlanan yeni tanıtım videosu oyunda kullanabileceğimiz silahları gösteriyor.

Bizi 1. Dünya Savaşı'na götürecek Battlefield 1, duyurulduğu andan itibaren büyük bir heyecanla bekleniyor. Tasarım Yönetmeni Lars Gustavsson başta olmak üzere geliştirici ekibin diğer üyelerinin de yorumları eşliğinde gösterilen silahlar oyunun fanlarınca beğenilecektir diye düşünüyoruz. İlkel silahlardan yakın muharebe silahlarına dek pek çok çeşit silahla karşılaşacağımız oyunda makineli tüfeklerden bıçaklara, kılıçlardan sniper'a, bombalar'dan av tüfeklerine dek alternatiflerimiz olacak. Elbette her silahın kendine özgü yetenekleri olduğunu söylememize gerek yok. Evet; hem 1. Dünya Savaşı hem Osmanlı Devletinin yer alması (DLC ile olabilir) hem de Türkçe altyazı desteğinin olmasıyla bizi bizden alacak gibi gözüken oyun 21 Ekim 2016'da PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Battlefield 1'i PC'de Origin Access üyeliği; Xbox One'da ise EA Access üyeliği bulunan oyuncuların çıkışından kısa süre önce oynayabileceğini hatırlatalım.

Battlefield 1'de yer alacak silahları gösteren yeni tanıtım videosu aşağıda izlemenizi beklemekte, iyi seyirler.




Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...