0
06 Haziran 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Battlefield 1’den Pek Güzel Sanatsal Çizimler!

EA DICE'ın geliştirdiği, Battlefield serisini 1. Dünya Savaşı'na götürecek Battlefield 1'in sanatsal çizimleri yayınlandı. Hem Türkçe altyazı ile gelecek olması, hem Osmanlı Devleti'nin olması hem de 1. Dünya Savaşı teması ile bizi kendine şimdiden bağlayan oyunun sanatsal çalışmalarını galerimizden görebileceksiniz.

Frostbite oyun motoruyla geliştirilen ve 21 Ekim 2016'da çıkışını gerçekleştirecek olan Battlefield 1'in çizimlerine baktığımızda yine aksiyon dolu bir Battlefield oyununun bizi beklediğini söyleyebiliriz. Panzerlerin ve diğer tankların, atlar ve elbette 1. dünya savaşı zamanına ait eski tüfekler, makinalı silahlar, kızıl baron uçaklarının, hardal gazları ve gaz maskelerinin olacağı oyun uzun süre bağımlısı yapabilir... Dolu dolu bir savaş atmosferinin bizi beklediği Battlefield 1; 21 Ekim'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunuluyor. Battlefield 1 hakkında merak ettikleriniz varsa buraya tıklayarak oyun hakkında ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz.

Battlefield 1'in sanatsal çizimlerini galerimizden görebilirsiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...