0
30 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Battlefield 1’in Açık Betası Yarın Başlıyor!

EA DICE'ın geliştirdiği ve Electronic Arts'ın yayıncılığını üstleneceği Battlefield 1'in açık betası yarın başlıyor! PC, PlayStation 4 ve Xbox One için başlayacak açık beta'ya 1 gün önceden erişmek için duyuru zamanında başlatılan Battlefield Insider programına kayıt olmanız gerekmekteydi.

Battlefield Insider programına daha önce kayıt yaptırmış olan kullanıcılara bugün için e-mail gönderilerek açık beta'ya erişimleri sağlanacak. 1 gün önceden açık beta'ya erişmek isterseniz maillerinizi kontrol etmeyi unutmayın!  Herkes için yarın başlayacak açık beta'da Sina Çölü haritasında konuşlanıp; Fetih ve Akın olmak üzere iki modu deneyebileceğiz. Sina Çölü'nü keşfedip, at'a binebileceğimiz açık beta oyunu büyük heyecanla bekleyenlere ilaç gibi gelebilir... 1. Dünya Savaşı, Türkçe alt yazı desteği ve Osmanlı Devleti'nin yer alacak olmasıyla bizde ayrı bir heyecan uyandıran Battlefield 1; 21 Ekim'de PC, PS4 ve Xbox One platformları için beğenimize sunulacak.

bf12
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...