0
03 Ekim 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Battlefield 1’in Hikaye Moduna Ait 12 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

EA DICE'ın geliştirdiği ve Electronic Arts'ın yayınlayacağı askeri FPS serisi Battlefield'in yeni üyesi olacak Battlefield 1'in senaryo moduna ait 12 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı. Westie isimli Youtube kanalında yayınlanan yeni oynanış videosunda senaryo modunda bizi nasıl bir hikayenin beklediğini görme şansını buluyoruz.

1. Dünya Savaşı'na gideceğimiz Battlefield 1'de ilkel silahlardan yakın muharebe silahlarına dek pek çok çeşit silah kullanabileceğiz. Daha ilk andan yoğun bir çatışma içine gireceğimizi gördüğümüz oynanış videosu oyunu sabırsızlıkla bekleyenlere iyi gelebilir. Hem 1. Dünya Savaşı hem Osmanlı Devletinin yer alması hem de Türkçe altyazı desteğinin olmasıyla bizde ayrı bir heyecan yaratan  Battlefield 1; 21 Ekim 2016'da PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Battlefield 1'i PC'de Origin Access üyeliği; Xbox One'da ise EA Access üyeliği bulunan oyuncuların çıkışından 1 hafta önce 13 Ekim tarihinde oynayabileceğini de hatırlatalım, iyi oyunlar.

Battlefield 1’in senaryo moduna ait 12 dakikalık oynanış videosunu buradan izleyebilirsiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...