0
28 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Battlefield 1’in Hikaye Moduna Ait Bir Video Yayınlandı

EA DICE'ın geliştirdiği ve Electronic Arts'ın yayınlayacağı askeri FPS serisi Battlefield'in yeni oyunu olacak Battlefield 1'in senaryo moduna ait bir tanıtım videosu yayınlandı. Electronic Arts Türkiye'nin resmi Youtube kanalında yayınlanan yeni tanıtım videosu oyunda bizi nasıl bir hikayenin beklediğini görüyoruz.

Bizi 1. Dünya Savaşı'na götürecek Battlefield 1, duyurulduğu andan itibaren büyük bir heyecanla bekleniyor. İlkel silahlardan yakın muharebe silahlarına dek pek çok çeşit silahla karşılaşacağımız oyunda makineli tüfeklerden bıçaklara, kılıçlardan sniper'a, bombalar'dan av tüfeklerine dek alternatiflerimiz olacak. Hem 1. Dünya Savaşı hem Osmanlı Devletinin yer alması (DLC ile olabilir) hem de Türkçe altyazı desteğinin olmasıyla bizi bizden alacak gibi gözüken oyun 21 Ekim 2016'da PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Battlefield 1'i PC'de Origin Access üyeliği; Xbox One'da ise EA Access üyeliği bulunan oyuncuların çıkışından 1 hafta önce 13 Ekim tarihinde oynayabileceğini hatırlatalım.

Battlefield 1'in senaryo moduna ait videoyu aşağıda Türkçe altyazı ile izleyebileceksiniz :Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...