0
27 Şubat 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Battlefield 5’de 1. Dünya Savaşına Gidiyoruz Öyle mi?

DICE'ın geliştirdiği, Electronic Arts'ın yayıncılığını üstlendiği askeri FPS serisi Battlefield'ın yeni üyesi olacak 5. ana oyun bugün dünyanın önde gelen dağıtım şirketlerinden World of Games tarafından listelenmiş durumda.

Üstelik listelemede göze çarpan bir bilgi oyuncuları daha da sevindirdi. Battlefield 5 için; 1. Dünya Savaşı zamanında geçecek taktiksel, çok oyunculu shooter şeklinde yer alan bilgi umuyoruz doğru çıkar ve uzun zamandır özlediğimiz o eski savaşların atmosferini yeni nesilde de görmüş oluruz. Bu konuyla ilgili henüz EA ve DICE tarafından bir açıklama gelmediğini de belirtelim. Bakalım 2016 sonbahar dönemi için listelenen Battfield 5 ve 1. Dünya Savaşı bilgisi hakkında yapımcılardan bir yanıt gelecek mi? Merakla bekliyoruz.

World of Games tarafından PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Ekim 2016 çıkış tarihi olarak verilen Battlefield 5'in bilgilerini aşağıdaki görsellerde görebileceksiniz.

batt5

batt5-2
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...