0
11 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Battlefield Hardline: Getaway’le Gelecek Olan Yeni Özellikler Açıklandı

Visceral Games'in geliştirdiği Battlefield: Hardline için gelecek olan The Getaway DLC'sinin oyuna ekleyeceği yeni özellikler oyunculara duyuruldu. EA tarafından yapılan açıklamaya göre oyuna on yeni özellik eklenecek.

12 Ocak'ta Premium üyelere, 26 Ocak'ta tüm oyunculara sunulacak olan The Getaway DLC'siyle oyuna eklenecek olan özellikler şu şekilde;

getaway

Battlefield Hardline Getaway

Hareket eden trenler üzerinde aksiyona dahil olabileceğiz. (Surf the Train) Winchester pompalısı için özel yeni bir animasyon eklendi. (Reload Like a Machine) Oyuna yeni gizli kaçış tünelleri eklendi. (Hidden Tunnels) Pasific Coast Highway yolu kenarında devrilmiş ağaçlar üzerinde aksiyona dahil olup, yolu temizleyebileceğiz. (Clear the Highway) Oyuncular Capture the Bag modunda rakibin ele geçirdiği çanyatı almak için mücadele edebilecek. (New Way to Capture) RF Jammer'lar araç dışında da çalışabilir olacak. Hotwire modu kullanışlı hale getirilecek (Jam Them Up) Import Tuner sürücüleri aracının sağ tarafını kontrole alacak. (Stay on the Right Side) Kaçışları gerçekleştirebilmek için yeni bir zırhlı limuzun oyuna eklenecek. (Escape in an Armed Limos) Haritada yer alan büyük kapılar kullanılarak yeni yönler oluşturulabilecek. (Diversion Doors) Oyuncular, kontrol odalarında yer alan gizli kapakları kullanarak rakiplerine sürpriz saldırılarda bulunabilecek. (AccessControl)
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.