0
26 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Battlefield: Hardline’ın Yeni Ek Paketi Detaylandırıldı

EA'in Visceral Games'e emanet ettiği Battlefield Hardline için yeni içerikler gelmeye devam ediyor. Yapımın geliştirilen dördüncü ek paketi olacak olan Betrayal aynı zamanda son ek paket olacak. Bu ek paket ile birlikte on sekiz yeni silah ve dört adet yeni harita oyuna eklenecek.

Battlefield'ın topluluk yöneticisi olan Westie'nin yayınladığı tanıtım videosu ile birlikte Betrayal'ın içerikleri oyunculara tanıtıldı. Bu paket ile birlikte oyuna dahil olacak olan silahlar; AUG A3 Assault Rifle, MP9 Machine Pistol, SP-AR DMR, Improvised Pistol, MX4 PDW, M98b Sniper Rifle, M1903 Springfield WW1 Rifle, WW1 Lewis Gun, Mammoth Gun, RPK-74 Assault Rifle, Dual Wield Scorpions , A-8S Harpoon Gun, M4 Shotgun, Karambit Knife, Devil’s Toothpick Knife, Cleaver, Inquisition Sword ve bir adet kürek.

Haritaların isimleri ise; Thin Ice , Alcatraz, Cemetery ve Chinatown. Tanıtım videosunda oynanılan harita Thin Ice. Betyaral'ın tanıtım videosu sizlerle. İyi seyirler...
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.