0
28 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Beklenen Ayrılık Duyuruldu

Türkiye'de League of Legends denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Koray "Naru" Bıçak'ın adı sezonun sona ermesiyle birlikte bir çok transfer dedikodusunda yer aldı. Üç sezondur Dark Passage'da mücadele veren, takım kaptanlığa kadar yükselen ve ülkenin en değerli orta koridor oyuncuları arasına adını yazdıran Naru'nun Dark Passage'dan ayrılacağı resmi bir açıklama ile birlikte duyuruldu.

Dark Passage'ın resmi Facebook sayfasından yapılan duyuruda, kendilerine hizmet eden oyuncusunu överken, dış destek alan takımları da bir nevi eleştirdi. Naru'yu niye takımda tutamadıkları ile ilgili bir açıklama yapan Dark Passage, e-Spor arenasında kendi emekleri ile yürüdüklerini, bazı takımların arkalarına aldığı büyük isimler ve destekler sayesinde daha iyi bir maaş sunduğu bu sebeple geleceğini düşünüp takımdan ayrılmak isteyen Naru'ya engel olmadıklarını belirtti.

Bonservis satışıyla takımdan ayrılacak olan Naru'nun hangi takıma transfer olduğu konusu ise netlik kazanmadı. Yapılan yorumlardan anlaşılacağı üzere Naru'nun yeni takımı Beşiktaş e-Sport Club olması bekleniyor. Ancak Beşiktaş'tan kulübünden ayrılması gündemde olan takımın başka bir oluşumla lige merhaba demesi büyük br ihtimal olarak göze çarpıyor. Onur Aksu'nun Riot'tan aldığı ceza sonrası Hakan Baş'ın yönetiminde olan Beşiktaş LoL takımının, ilerleyen günlerde yeni oluşumlarını açıklamaları bekleniyor. Bu sebep ile Dark Passage, Naru'nun transfer olduğu takımın adını paylaşmadı. İşte Dark Passage'ın açıklaması şu şekilde;

Kaptan için yuvadan uçma vakti...3 koca yıl, 3 Türkiye Şampiyonluğu, 6 Mevsim Şampiyonluğu, Dreamhack 2013'de 2.'lik,...

Posted by Dark Passage eSports Club on 28 Aralık 2015 Pazartesi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.