0
06 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Beklenen Duyuru Gerçekleşti: SuperMassive eSports Duyuruldu!

League of Legends 2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin başlamasına kısa bir süre kala merakla beklenen duyuru gerçekleşti. Beşiktaş e-Sports'un organizasyon değişikliği yapması bekleniyordu. Kapılı kapılar ardından, gizli yürütülen çalışmalar sonucunda beklenen duyuru gerçekleşti. Hakan Baş, Kaan Karamancı'nın kurmuş olduğu SuperMassive eSports takımı Beşiktaş'ın yerine 2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer alacak.

Açıklanan kadroda üst koridor olarak Berke "Thaldrin" Demir, ormanda Furkan "Stomaged" Güngör, orta koridorda Koray "Naru" Bıçak, saldırı gücü pozisyonunda yeni keşif Nicolaj "Achuu" Ellesgaard, destek rolünde de Mustafa Kemal "Dumbledoge" Gökseloğlu bulunuyor.

Türkiye'de ilk defa olarak izleyeceğimiz yeni saldırı gücü taşıyıcısı rolündeki Nicolaj "Achuu" Ellesgard, daha önce ülkemizde forma giymiş yabancı oyuncuların da geçmişde bulunduğu takımlarda oynamış. Blumigan, S4mpe, Xyraz, t4nk, tantrum, Ravenno, Unknown'un daha önce oynadıkları takım Team Refuse, Ritix'in forma giydiği Awsomniac ve son olarak Avrupa LCS'e de bir çok oyuncu kazandırmış olan, Türkiye'den Xyraz ve Rawbin'in forma giydiği Team Mistral'de de oynamış.

Tekli dereceli sıralamasında oldukça iyi bir dereceye sahip olan Achuu'nun göstereceği performans merak konusu. Onur Aksu'nun almış olduğu ceza sonrasında takımın başında koç olarak kadroda açıklanan Asım Cihat Karakaya'nın yer alacak. İşte SuperMassive eSports'un tanıtım videosu ve açıklaması sizlerle.

Tüm eSpor severlere merhaba, League of Legends şampiyonluk liginde mücadele edecek Türkiye'nin önde gelen giriş...

Posted by Supermassive eSports on 6 Ocak 2016 ÇarşambaSercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.