0
18 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

BioShock Değişime Uğruyor

Oyun dünyasının önemli yapımlarından biri olan, İrrational Games'in geliştirdiği BioShock'un yeni oyunu için çalışmalarına çoktan başlandı. Her ne kadar yapımcı firma oyun hakkında yeni bilgiler paylaşmaktan kaçınsa da oyunun yaratıcısı Ken Levine, oyuncularla etkileşime girmekten kendini alı koyamıyor.

Ken Levine'e göre oyuncular artık AAA oyunlardan ve tek kişilik oynanan senaryo modlarından sıkılmış durumda. Bu tür oyunların yavaş yavaş piyasada geriye düştüklerini belirten Levine, $40-$60 arasında ödeme yapıp da sadece 10-15 saat oynanacak oyunların artık oyunculara çekici gelmediğini açıkladı.

Bu durumdan yola çıkanarak yeni oyunu geliştirmeye başladıklarını söyleyen Levine, geçmişte olduğu gibi yine senaryo ve hikayenin ön planda olacağını, ayrıca oyunun tekrar oynanabilirlik potansiyelini arttırmak istediklerini, böylece oyuncuların sadece 10-15 saat oynayıp bırakacakları bir yapım değil, tekrar tekrar oynamak isteyecekleri bir yapımı oyunculara sunacaklarını belirtti.

BioShock

BioShock
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.