0
25 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

BioShock: The Collection Yenilenen Versiyon Karşılaştırma Fragmanını İzlediniz mi?

BioShock: The Collection Yenilenen Versiyon Karşılaştırma Fragmanında orijinal BioShock’un günümüz oyun konsolları için tamamen yenilenmiş halini seyredebilirsiniz. Bu yeni fragman BioShock, BioShock 2 ve BioShock Infinite’in orijinal konsol versiyonları ile PlayStation 4 ve Xbox One’a çıkacak yeni BioShock serisi arasındaki grafik geliştirmelerini gözler önüne seriyor.

2K; sevilen BioShock serisini  1080p grafikler ve 60FPS olarak ilk kez PS4 ve Xbox One konsollarna taşıyor ve Yenilenen Versiyon Karşılaştırma Fragmanında Blind Squirrel Games tarafndan yaratılan yeni ve geliştirilmiş dokular ve çizimleri gösteriyor. BioShock: The Collection 15-16 Eylül 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak.

Ayrca ilk BioShock’un yenilenen versiyonunda Rapture’da bulabileceğiniz Altn Film Makaralarını toplayarak alabileceğiniz Yönetmenin Yorumu serisi “Imagining BioShock”un İlk Bölümü için bir de tanıtım fragmanı yaynlandı. Oyuncular bu Altın Film Makaralarını toplayarak BioShock ve BioShock Infinite’in kreatif direktörü Ken Levine ve BioShock’un animasyon şefi ve BioShock Infinite’in animasyon direktörü Shawn Robertson’ın iki saatlik yönetmen yorumlarını izleyebilecekler. 2K, resmi 2K YouTube kanalında BioShock: The Collection’n çıkana kadar her hafta iki özel tanıtım videosu yayınlayacak.

Kaçıranlar BioShock: The Collection Yenilenen Versiyon Karşılaştırma Fragmanını aşağıda izleyebilecekler :

 

Yönetmenin Yorumu serisi “Imagining BioShock”un ilk bölümü için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıda görebileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...