0
02 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Blizzard, Beklenen Sürprizi Duyurdu!

Blizzard'ın geliştirdiği yeni yapım Overwatch için yepyeni bir oyun modu tanıtıldı. Bu sene Rio'da gerçekleştirilecek olan Yaz Olimpiyatları'nı kutlamak amacıyla Yaz Oyunları temalı içerikler, kozmetik ürünleri ve yeni oyun modu Overwatch'a eklendi.

Eklenen içerikler arasında, karkaterlerin kendi ülkelerine ve yer aldığı spor dallarına ait kostümler, tanıtım videoları, mimikler, spreyler ve daha fazla içerik oyuna eklendi. Bunun yanı sıra oyuna bir de Lúcioball adında yeni bir oyun modu eklendi. Ayrıca Lootboxlar da yeni temaya uyum sağladı.

Bu oyun modunda herkesin karakteri Lucio olacak ve Rocket League'den alışık olduğumuz gibi, dev bir topu dev kalelere Lucio'nun ikinci yeteneği ile gol atmaya çalışacağız. 2-22 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan ve toplam yüz içeriğe sahip Overwatch Summer Games modunun tanıtım videosu sizlerle. İyi seyirler...
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.