0
09 Kasım 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Blizzard’dan Warcraft 4’e Yeşil Işık

Son dönemlerde oldukça yoğun bir çalışma içerisinde olan Blizzard, dört bir koldan oyunları için yeni ek paketler üzerinde çalışmaya devam ederken, bir yandan da yeni yapımları oyuncuları için hazırlıyor.

Yakın dönemde World of Warcraft için Legion, Hearthstone için League of Explorers, Starcraft için Legacy of the Void, Heroes of the Storm için yenilikler ve yeni oyunları Overwatch'ı piyasaya sunmak için çalışmalarını sürdüren firma, oyuncuların ilgisine göre Warcraft 4'ün de planları arasında yer alabileceğini belirtti.

RTS oyun türünün büyük bir hayranı olan firma, şimdilik bu eklenti paketlerini ve yeni oyunu oyunculara sunmak için yoğun bir çaba içerisinde olduklarını, bu projelerin tamamlanmasının yanı sıra oyuncuların da yoğun ilgisiyle birlikte Warcraft 4'ün mümkün olabileceğini belirtti. Ama şimdilik böyle bir planlarının da olmadığını, her şey oyuncuların göstereceği ilgiye bağlı olduğu, karar vermek için henüz erken olduğunu açıklandı.

Yakın dönemde beyaz perdeye çıkacak olan Warcraft filminin de alacağı tepki ve ilgi de merak konusu. Warcraft 4'ün geleceğini bu gibi etkenler belirleyecek.

Blizzard - World of Warcraft

Blizzard - World of Warcraft
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.