0
22 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Call of Duty: Black Ops 3’ün İlk DLC’si Şubat’ta Geliyor

Treyarch'ın geliştirdiği Black Ops serisinin yeni üyesi Black Ops 3 için geliştirilen ilk DLC, Şubat ayı içerisinde oyuncular ile buluşacak. Awakening adıyla çıkış yapacak olan DLC ilk olarak 2 Şubat tarihinde PS4 platformlarına gelecek.

PC ve Xbox One sürümleri ise daha sonra piyasaya çıkış yapacak. PS3 ve Xbox 360 sürümlerinde maalesef bu DLC'yi kullanamayacağız. Season Pass sahibi kullanıcılar ücretsiz olarak Awakening'e sahip olurken, diğer kullanıcılar $15 ödeyerek DLC'yi satın alabilecek.

Awakening ile birlikte oyuna, Gauntlet, Splash, Rise ve Skyjacked isimli dört adet multiplayer haritasının yanı sıra, zombi moduna da Der Eisendrache (Demir Ejderha) isimli yeni bir haritayı ekleyecek. Treyarch, oyuncuların memnun kalmasını beklediği Awakening DLC'sinin tanıtım videosunu da yayınlandı. İyi seyirler...
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.