0
05 Ekim 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition’ın Boyutu 130 GB!

Askeri FPS türünün en sevilen örneklerinden olan Call of Duty serisinin yeni oyunu olacak Call of Duty: Infinite Warfare'in içinde Modern Warfare Remastered'ı da içeren versiyonu Legacy Edition'ın boyutunun PlayStation 4'de 130 GB olduğu ortaya çıktı.

Bir twitter kullanıcısının kendi hesabından paylaştığı görsele göre PS4'de yeni Call of Duty oyunu 130 GB alan istiyor. Bu noktada Legacy Edition'un 2 oyunu beraberinde getirdiğini hatırlatalım. Bizi uzay savaşlarına götürecek yeni Call of Duty  oyununda Captain Reyes'in mücadelesini yaşayacağız. 4 Kasım 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak oyunun Legacy Edition veya Digital Deluxe Edition paketini ön sipariş edenlerin Call of Duty: Modern Warfare Remastered'a ücretsiz sahip olacak. Ayrıca oyunu PS4 'de ön sipariş ettiyseniz Modern Warfare Remastered'ın hikaye modunu 5 Ekim itibariyle oynayabileceksiniz.

Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition'ın boyutunun 130 GB olduğunu gösteren görselleri aşağıda görebileceksiniz :

infinite_warfare_130gb_hdd_requirement_1

ct81jotwaaaztehÖzcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...