0
08 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Call of Duty: Infinite Warfare’nin PlayStation 4 Pro Oynanış Videosunu İzlediniz mi?

Askeri FPS oyunlarının en sevilen serilerinden olan Call of Duty'nin yeni üyesi olacak Call of Duty: Infinite Warfare'nin PlayStation 4 Pro'ya ait oynanış görüntüleri yayınlandı. Infinity Ward'ın geliştirdiği ve Activision'un yayıncılığını üstleneceği Call of Duty: Infinite Warfare; daha iyi ışıklandırma , HDR desteği ve 4K upscale edilmiş çözünürlüğüyle Ps4 Pro'da daha iyi gözükecek.

Bizi uzay savaşlarına götürecek yeni Call of Duty  oyununda Captain Reyes'in mücadelesini yaşayacağız. 4 Kasım 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak oyunun Legacy Edition veya Digital Deluxe Edition paketini ön sipariş edenlerin Call of Duty: Modern Warfare Remastered'a ücretsiz sahip olacağını da hatırlatalım. Dün akşam ABD New York PlayStation Meeting'de duyurulan PlayStation 4 Pro'da Call of Duty: Infinite Warfare'nin nasıl gözükeceğini merak ediyorsanız oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Call of Duty: Infinite Warfare'nin PlayStation 4 Pro oynanış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...