0
15 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Call of Duty Serisinin Toplam Satış Rakamları Açıklandı

Oyun piyasasının en başarılı taktisel FPS oyunlarından biri olan, Activision'ın oyun pazarına sunduğu yapım Call of Duty serisinin bu güne kadar ulaştığı satış rakamlarını merak ettiniz mi? Yıllar boyunca oyun piyasasında yer alan, toplamda on iki adet oyunla adeta nesilden nesile aktarılan Call of Duty'nin toplam satış rakamları açıklandı.

Hayatımıza ilk olarak 2003 yılında giriş yapan Call of Duty serisi, ana seri, Modern seri, Black Ops serisi derken bir çok yapımlar oyun dünyasında yer aldı. On üçüncü senesine giriş yapan Call of Duty'nin Activision tarafından açıklanan toplam satış rakamı iki yüz elli milyon adetten fazla.

Bir serinin nasıl efsane olduğunun kanıtı olan bu rakam, bir çok ülkenin nüfusunun iki, üç katı. Bu başarıyı takipçileri ile paylaşan Activision'ın Infinity Ward ile geliştireceği yeni Call of Duty oyunu da merakla bekleniyor. Bakalım bu ikilinin geliştireceği yeni CoD oyuncuların seriye olan inancını koruyabilecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

call_of_duty.0.0

Call of Duty
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.