0
12 Mayıs 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Civilization VI Duyuruldu!

Strateji severler için ayrı bir yeri bulunan sıra tabanlı strateji türündeki Civilization'ın 6. ana oyunu olacak Civilization VI duyuruldu! Firaxis Games'in geliştireceği oyunu 2K Games yayınlayacak. Windows, OS X ve Linux için yayınlanacak olan oyun 21 Ekim'de beğenimize sunulacak.

Firaxis'ten Ed Beech'in açıklamasına göre Civilization VI'da her oynayışımızda farklı hissetmemiz isteniyor. Oyunun resmi Youtube kanalında yayınlanan bir video ile duyurulan yapımda bizi neler bekliyor bir bakalım:

Serinin önceki oyunlarına göre çok daha geniş bir oyun çevresi karşımıza çıkacak. Keşfedilecek pek çok yeni bölge, kültür gibi faktörlerin yanında çok geniş imparatorluklar, aktif araştırma, dinamik diplomasi, yeni bir multiplayer modu gibi özellikler bulunacak. İlk çağlardan teknolojik zamanlara dek uzanacak bir tarih aralığında oynayabileceğimiz Civilization VI; 21 Ekim 2016'da bizler buluşacak.

Civilization VI 'nın duyuru videosunu aşağıda izleyebilirsiniz:
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...