0
04 Nisan 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Souls 3’ün İlk İnceleme Puanları Gelmeye Başladı

FromSoftware'in geliştirdiği, Namco'nun yayıncılığını üstlendiği Dark Souls serisinin 3. oyunu Dark Souls 3'ün ilk inceleme puanları gözükmeye başladı. Zoru severlerin 1 numaralı tercihi olan serinin son oyunu bakalım otoritelerce beğenilmiş mi?

2 hafta kadar önce Japonya'da çıkışını gerçekleştiren oyun genel olarak beğenilmiş durumda. Kendine has yaratıkları ve iç karartıcı mekanlarıyla ünlü serinin son oyunu olan Dark Souls 3; 12 Nisan 2016 tarihinde tüm bölgeler için PC, PS4 ve Xbox One cephesinde çıkışını gerçekleştirecek.  Dark Souls serisinin son oyunu olacak Dark Souls 3'ten sonra yapımcılar farklı bir şeyler denemek istediklerini belirtmişti.  Dark Souls 3'ün ilk inceleme puanları şöyle:

IGN – 9.5

PC Gamer – 94/100

Destructoid – 8.5

PCGamesN – 9

Polygon – 7

Ausgamers – 9.5

Destructoid – 8.5

Gördüğünüz üzere oyun ortalamanın bir hayli üstünde bir puana layık görülmüş. Polygon'un 7 puanı ise dikkat çekici... Genel olarak çok beğenilen oyun, bazı performans problemleri ve yenilikçi bir yapı olmadığı gerekçesiyle de eleştirilmekte. Dark Souls 3 için elbette son karar oyuncuların olacak.

drk32
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...