0
28 Nisan 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Souls Serisinin Devamı Şimdilik Düşünülmüyor

FromSoftware'in ayrı bir hayran kitlesine sahip, zorluğuyla ünlü serisi Dark Souls'un yeni bir oyunu gelmeyecek gibi... 12 Nisan 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulan yapım yine zorluğu ve kendine has mekanlarıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştı.

Oyunun direktörü konumundaki isim Hidetaka Miyazaki'nin açıklamalarına göre Dark Souls serisi şimdilik rafa kalktı. GGN Gamer ile yapılan röportaja açıklamalarda bulunan Miyazaki; bundan böyle yeni bir yola girdiklerini hatta yeni bir ip üzerinde çalışmaya başladıklarını dile getirdi. Oyunla ilgili yeni bir proje üzerine düşünmediklerini ama bu konuda tamamen katı olmadığını da belirtti. Kendisi için Dark Souls'un bittiğini söyleyen Miyazaki'nin bu açıklamaları serinin hayranlarını üzmüş olsa gerek. Bakalım yapımcıların yeni oyunu bizi nasıl bir maceraya davet edecek? Merakla bekliyoruz.

ds32
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...