0
20 Nisan 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Dark Souls Temalı Masaüstü Oyun Projesi Hedefine 3 Dakikada Ulaştı!

FromSoftware'in geliştirdiği aksiyon-RPG dünyasının en sevilen yapımlarından olan Dark Souls serisi için Steamforged Games, Kickstarter üzerinde bir masaüstü oyun projesi başlattı. Projenin başlamasından 3 dakika sonrasında hedeflenen miktar olan £50,000 rakamı aşıldı!

Bu kadar kısa bir sürede hedeflenen miktarı aşarak hedeflenenin çok üstünde bir bağış toplamayı başaran projenin önünde daha 26 gün bulunuyor. Zorluğuyla oyuncuları canından bezdiren Dark Souls serisinin masaüstü oyunu pek çok hayranın ilgisini çekecektir. Knight, Warrior, Assassin ve Herald sınıflarıyla oynayabileceğimiz Dark Souls masaüstü oyununun Kicstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. An itibariyle toplanan bağış miktarı £525,965! 16 Mayıs 2016'da bitecek proje Dark Souls hayranlarının yanı sıra pek çok masaüstü oyun severin de sahip olmak isteyeceği türden bir set gibi duruyor.

darsmasaüstü
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...